Jégkorong

Élő események

Fénypontok

19:35
02. 18
22:05
02. 18
13:30
02. 19
13:30
02. 19
13:45
02. 19
13:45
02. 19
7:30
02. 20
9:00
02. 20
13:00
02. 20
13:00
02. 21

Fogadástípusok

QuickTip

hétfő - 2019. 02. 18.

Eredmény (háromesélyes)

Erste Liga - Magyarország

Ferencvárosi TC - Debreceni Egyetem 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

AHL - Észak-Amerika

Laval Rocket at Belleville Senators 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Syracuse Crunch at Toronto Marlies 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Milwaukee Admirals at Manitoba Moose 15:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
San Diego Gulls at San Jose Barracuda 16:15
Háromesélyes (rendes játékidő)

NHL - Észak-Amerika

Arizona Coyotes at Calgary Flames 16:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Tampa Bay Lightning at Columbus Blue Jackets 19:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
Ottawa Senators at Chicago Blackhawks 20:35
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vegas Golden Knights at Colorado Avalanche 21:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Boston Bruins at San Jose Sharks 22:05
Háromesélyes (rendes játékidő)
Washington Capitals at Los Angeles Kings 22:35
Háromesélyes (rendes játékidő)

kedd - 2019. 02. 19.

Eredmény (háromesélyes)

Asian Hockey League - Playoffs - Ázsia

Nippon Paper Cranes - Oji Eagles 4:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Junior Hockey League (MHL) - Oroszország

Omskie Yastreby - Belye Medvedi 6:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Altay Ust-Kamenogorsk - Kuznetskie Medvedi 7:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery 8:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Oroszország

KRS-ORG Heilongjiang - Zvezda Chekhov 6:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Extraliga - Csehország

HC Skoda Plzen - PSG Zlin 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Verva Litvinov - HC Ocelari Trinec 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Vitkovice Steel - Pirati Chomutov 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Kometa Brno - Mountfield HK 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Bili Tygri Liberec - HC Energie Karlovy Vary 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Dynamo Pardubice - BK Mlada Boleslav 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Sparta Praha - HC Olomouc 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

GET Ligaen - Norvégia

Stavanger - Stjernen 12:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Sparta Sarpsborg - Valerenga 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Storhamar - Lillehammer 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Manglerud Star - Ringerike 12:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Metal Ligaen - Dánia

Odense Bulldogs - Rungsted Ishockey 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Frederikshavn Whitehawks - Rodovre Mighty Bulls 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Herning Bluefox - SonderjyskE 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Aalborg Pirates - Esbjerg Energy 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Hockeyallsvenskan - Svédország

Vasterviks IK - IK Pantern 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
AIK IF - VIK Västerås HK 13:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

DEL - Németország

Straubing Tigers - Eisbären Berlin 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kölner Haie - Thomas Sabo Ice Tigers 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
ERC Ingolstadt - Schwenninger Wild Wings 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Krefeld Pinguine - EHC Red Bull München 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Adler Mannheim - Pinguins Bremerhaven 13:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

National League - Svájc

HC Davos - SC Bern 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
Lausanne HC - HC Lugano 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)
EV Zug - HC Ambri-Piotta 13:45
Háromesélyes (rendes játékidő)

Alps Hockey League - Ausztria

Ritten - SG Cortina 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Gherdeina - VEU Feldkirch 14:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Ligue Magnus - Franciaország

Nizza - Gap 14:00
Háromesélyes (rendes játékidő)

szerda - 2019. 02. 20.

Eredmény (háromesélyes)

Kontinental Hockey League - Oroszország

Amur Khabarovsk - Barys Astana 4:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Red Star Kunlun - Admiral 6:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Ekaterinburg 7:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Salavat Ufa - AK Bars Kazan 9:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Severstal Cherepovec - Dinamo Riga 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Neftekhimik Nizhnekamsk - SKA St Petersburg 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
Torpedo NN - Tractor Chelyabinsk 11:00
Háromesélyes (rendes játékidő)
CSZKA Moszkva - Lokomotiv Yaroslavl 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Dinamo Moszkva - Metallurg Magnitogorsk 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
HC Sochi - Spartak Moszkva 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)

Liiga - Finnország

HPK - Jukurit 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
KalPa - Tappara 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kärpät - TPS 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Kookoo - Ilves 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Vaasan Sport - HIFK 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Ässät - JyP 11:30
Háromesélyes (rendes játékidő)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.