Kedvenceim

A kedvencek kiválasztásához kattintson egy csillag szimbólumra a fogadási területen.

Fogadási szolgáltatások

Kosárlabda

Élő események

Fénypontok

14:30
04. 24
14:30
04. 24
14:30
04. 24
15:00
04. 24
15:30
04. 24
20:00
04. 24
22:30
04. 24
13:00
04. 25
14:30
04. 25
14:30
04. 26

Fogadástípusok

QuickTip

szerda - 2019. 04. 24.

Fogadás győztesre

NBL1 - Men - Ausztrália

Frankston Blues - Dandenong Rangers 6:00

Srikandi Cup - Women - Indonézia

Tanago Jakarta - Tenaga Baru Pontianak 6:10
Sahabat Wisma Sehati Semarang - Tomang Sakti Merpati Bali 8:20

TKBL - Women - Törökország

Nesibe Aydin - Mardin Buyuksehir Belediye 6:30
Bursa BSB - Bayrakli Belediyesi 7:00

Ázsiai Kosárlabda Bajnokság - Ázsia

Mono Vampire - CLS Knights Surabaya 7:20

Serie A2 - Women - Olaszország

CUS Cagliari - ASD FEBA Civitanova Marche 9:30
Pallacanestro Bolzano - Fassi Edelweiss Albino 12:00
AS San Martino di Lupari II - ASD Basket Costa 12:00
Nico BK Pistoia - RR Retail Galli Bk San Giovanni 13:00
ASD Societa Cestistica Spezzina - ASD Cestistica Savonese 13:00
Faenza Basket Project ASD - San Salvatore Selargius 13:30
Magnolia Basket Campobasso - Pallacanestro Femminile Umbertide 14:00
Basket Club Bolzano - VelcoFin Vicenza 14:30
Alpo Villafranca di Verona - Ponzano BK 14:30
Basket Femm. 95 Varese - Carosello Carugate 14:30

A2 - Férfi - Görögország

AO Amuntas - Koroivos Amaliadas 10:00
Apollon Patras - AS Kastorias 10:00
AS Karditsas - GS Xarilaos Trikoupis 10:00
AS Diagoras Driopideon - Iraklis Szaloniki 10:00
GS Amarousiou - AS Evropi Pefkohoriou 10:00

National Basketball League - Men - Bulgária

Rilski Sportist - Yambol 11:00
Academic Plovdiv - Cherno More 11:30
BC Beroe - Balkan 12:00
Spartak Pleven - Akademic Sofia 12:00

Liga Nationala Group A - Men - Románia

U-Banca Transilvania Cluj Napoca - CSA Steaua Turabo 11:00
CSM Universitatea Craiova - BC Timisoara 11:30

NB I. A - Magyarország

Szolnoki Olaj - Körmend 11:00
Debreceni Egyetem KE - KTE-Duna Aszfalt 12:00
Pécsi VSK - Jászberényi KSE 12:00
Sopron KC - Zalakerámia-ZTE KK 12:00
SERCO-TF-Budapest - Albacomp 12:00

LNB Espoirs (U21) - Franciaország

Lyon Villeurbanne (U21) - Monaco (U21) 11:00

Division A - női - Románia

Targu Mures - ACS KSE Targu Secuiesc 11:30

NBL - Uganda

Startime Falcons - Ndejje Angels 11:30

LKL League - Litvánia

Lietuvos rytas - Pieno Zvaigzdes (Pasvalys) 12:00

VTB League - Európa

BC Kalev/Cramo (EST) - Lokomotiv-Kuban Krasnodar (RUS) 12:00
Khimki Moscow Region (RUS) - Enisey Krasnoyarsk (RUS) 13:30

Premier League - Women - Oroszország

MBA Moscow - Nadezhda Orenburg 12:00

Kooperativa NBL - Csehország

BK Opava - BK Decin 12:00
BK JIP Pardubice - BK Olomoucko 12:00

Basket Liga - Women - Lengyelország

CCC Polkowice - AZS Gorzow Wlkp 12:10

LBL 1st Division - Lettország

VEF Riga - Ogres BS 12:30

Polska Liga Koszykówki - Lengyelország

Stelmet Zielona Gora - KKK Krosno 13:00

A1 Liga - Horvátország

Cedevita Zagreb - Vrijednosnice Osijek 13:00
Split CO - Gorica 13:00

DBBL - Németország

Keltern - Herner 13:00

KBSL - Törökország

Fenerbahce - Galatasaray 13:00

Basketligan Damen - Svédország

A3 Basket - Högsbo 13:00

Dameligaen - Dánia

BK Amager - Stevnsgade SuperWomen 13:00

A Division - Women - Magyarország

Újbuda BEAC - MKB Euroleasing Vasas 13:30

Divisione Nazionale Giovanile U20 Eccellenza - Olaszország

Libertas Montale (U20) - ASD Lella Basket (U20) 13:30

Championnat Pro A - Franciaország

ASVEL Lyon-Villeurbanne - Monaco 14:00

BLB - Belgium

Giants Antwerp - Okapi Aalstar 14:00

Lega A - Olaszország

Germani Basket Brescia - Virtus Bologna 14:30

Euroliga - férfi - Európa

Baskonia Vitoria (ESP) - CSZKA Moszkva (RUS) 14:30

Liga ACB - Spanyolország

Valencia Basket - Unicaja Malaga 14:30

FIBA Europe Cup - Európa

Banco Di Sardegna Sassari (ITA) - S.Oliver Würzburg (GER) 14:30

Lega A1 - Women - Olaszország

Passalacqua Ragusa - Reyer Venezia 14:30

Top Divison - Women - Belgium

Castors Braine - Sint-Katelijne-Waver 14:30
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.