Eredmények

Esemény

2019. február 17., vasárnap

  Nemzetközi barátságos mérkőzések, VilágEredmény
0:00Dominika - Guadeloupe1:0 (0:0)
0:00Dominika - Guadeloupe1:0 (0:0)
  Primera B, ChileEredmény
0:00Cobreloa - Deportes Temuco2:2 (0:0)
0:00Cobreloa - Deportes Temuco2:2 (0:0)
  Primera Division, ChileEredmény
0:00Universidad de Concepcion - Everton de Vina del Mar0:0 (0:0)
0:00Universidad de Concepcion - Everton de Vina del Mar0:0 (0:0)

2019. február 16., szombat

  1. Division, AlgériaEredmény
17:00JS Saoura - DRB Tadjenanet2:0 (0:0)
  1. Division, CiprusEredmény
15:00APOEL - AEK Larnaca2:2 (0:0)
15:00APOEL - AEK Larnaca2:2 (0:0)
16:00Enosis Neon Paralimni - AE Pafos1:1 (1:0)
16:00Enosis Neon Paralimni - AE Pafos1:1 (1:0)
17:00Alki Oroklinis - Apollon Limassol1:3 (0:1)
17:00Alki Oroklinis - Apollon Limassol1:3 (0:1)
  1. Division, Hong KongEredmény
12:30Hong Kong FC - Shatin3:0
  1. Division, JordániaEredmény
12:30Al Arabi Irbid - Al-Yarmouk Amman1:0 (1:0)
12:30Al Arabi Irbid - Al-Yarmouk Amman1:0 (1:0)
  1. HNL, HorvátországEredmény
14:00HNK Rijeka - HNK Hajduk Split0:0 (0:0)
16:30HNK Gorica - NK Inter Zapresic2:2 (1:2)
  1. Liga, CsehországEredmény
14:001. FC Slovacko - MFK Karvina2:0 (1:0)
14:001. FK Pribram - Fastav Zlin3:2 (1:1)
14:00Bohemians 1905 - Sigma Olomuc0:1 (0:1)
14:001. FC Slovacko - MFK Karvina2:0 (1:0)
14:001. FK Pribram - Fastav Zlin3:2 (1:1)
14:00Bohemians 1905 - Sigma Olomuc0:1 (0:1)
16:00FC Banik Ostrava - FC Slovan Liberec2:1 (0:0)
16:00FC Banik Ostrava - FC Slovan Liberec2:1 (0:0)
  1.HNL, HorvátországEredmény
14:00HNK Rijeka - HNK Hajduk Split0:0 (0:0)
16:30HNK Gorica - NK Inter Zapresic2:2 (1:2)
  2. Division, CiprusEredmény
13:00Omonia Aradippou - Aris Limassol0:1 (0:0)
13:00AE Zakakiou - Asil FC Lyssi2:1 (0:1)
13:00MEAP Nisou - Olympiakos Nicosia1:2 (1:1)
  2. League, AngliaEredmény
13:00Notts County - Mansfield Town1:0 (1:0)
15:00Cambridge United - Tranmere Rovers0:0 (0:0)
15:00Carlisle United - Milton Keynes Dons2:3 (1:1)
15:00Exeter City - Bury0:1 (0:0)
15:00Forest Green Rovers - Yeovil Town3:0 (2:0)
15:00Grimsby Town - Cheltenham Town1:0 (1:0)
15:00Lincoln City - Stevenage2:2 (0:0)
15:00Macclesfield Town - Colchester United1:1 (1:0)
15:00Northampton Town - Crawley Town0:0 (0:0)
15:00Oldham Athletic - Crewe Alexandra1:1 (1:0)
15:00Port Vale - Morecambe0:1 (0:0)
  2. League Beyaz Group, TörökországEredmény
10:30Ankara Demirspor - Samsunspor0:1 (0:0)
10:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Nigde Anadolu FK1:1 (0:0)
10:30Eyupspor - Keciorengucu1:3 (1:3)
10:30Ankara Demirspor - Samsunspor0:1 (0:0)
10:30Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Nigde Anadolu FK1:1 (0:0)
10:30Eyupspor - Keciorengucu1:3 (1:3)
  2. League Kirmizi Group, TörökországEredmény
10:30BAK Spor Kulubu - Bandirmaspor1:0 (0:0)
10:30Manisa BBSK - Tarsus Idman Yurdu4:0
10:30Tuzlaspor - Menemen Belediyespor1:3 (1:2)
10:30BAK Spor Kulubu - Bandirmaspor1:0 (0:0)
10:30Tuzlaspor - Menemen Belediyespor1:3 (1:2)
  2. Liga, CiprusEredmény
13:00Omonia Aradippou - Aris Limassol0:1 (0:0)
13:00AE Zakakiou - Asil FC Lyssi2:1 (0:1)
13:00MEAP Nisou - Olympiakos Nicosia1:2 (1:1)
  2nd Division, AlgériaEredmény
14:00RC Relizane - Magra1:1 (1:1)
  3. League Group 3, TörökországEredmény
10:001461 Trabzon - Muglaspor2:0 (1:0)
10:001461 Trabzon - Muglaspor2:0 (1:0)
  3. Liga, NémetországEredmény
13:00Hallescher FC - Sportfreunde Lotte0:0 (0:0)
13:00Karlsruher SC - FC Kaiserslautern0:1 (0:0)
13:00SC Fortuna Koln - Eintracht Braunschweig1:3 (0:0)
13:00Preußen Münster - VfL Osnabrück0:0 (0:0)
13:00SG Sonnenhof Großaspach - KFC Uerdingen 053:2 (1:1)
13:00SV Meppen - Energie Cottbus3:0 (2:0)
13:00Hallescher FC - Sportfreunde Lotte0:0 (0:0)
13:00Karlsruher SC - FC Kaiserslautern0:1 (0:0)
13:00SC Fortuna Koln - Eintracht Braunschweig1:3 (0:0)
13:00Preußen Münster - VfL Osnabrück0:0 (0:0)
13:00SG Sonnenhof Großaspach - KFC Uerdingen 053:2 (1:1)
13:00SV Meppen - Energie Cottbus3:0 (2:0)
  African U20 Championship, AfrikaEredmény
15:30Nigéria (U20) - Dél-Afrika (U20)0:0 (0:0)
  Afrikai bajnokság (U20), AfrikaEredmény
15:30Nigéria (U20) - Dél-Afrika (U20)0:0 (0:0)
  A-Junioren Bundesliga Nord/Nordost, NémetországEredmény
10:00FC Carl Zeiss Jena (U19) - Hamburger SV (U19)1:3 (1:1)
10:00VfL Osnabruck (U19) - RasenBallsport Leipzig (U19)1:4 (0:2)
10:00VfL Wolfsburg (U19) - Dynamo Dresden (U19)4:1 (0:0)
10:00FC Carl Zeiss Jena (U19) - Hamburger SV (U19)1:3 (1:1)
10:00VfL Osnabruck (U19) - RasenBallsport Leipzig (U19)1:4 (0:2)
10:00VfL Wolfsburg (U19) - Dynamo Dresden (U19)4:1 (0:0)
13:00Hannover 96 (U19) - 1. FC Union Berlin (U19)4:2 (2:1)
  A-Junioren Bundesliga Süd/Südwest, NémetországEredmény
10:001899 Hoffenheim (U19) - FC Augsburg (U19)2:1 (1:1)
10:00SC Freiburg (U19) - 1. FSV Mainz 05 (U19)1:2 (0:2)
10:00VfB Stuttgart (U19) - Karlsruher SC (U19)2:0 (1:0)
10:00SC Freiburg (U19) - 1. FSV Mainz 05 (U19)1:2 (0:2)
10:00VfB Stuttgart (U19) - Karlsruher SC (U19)2:0 (1:0)
10:001899 Hoffenheim (U19) - FC Augsburg (U19)2:1 (1:1)
  A-Junioren Bundesliga West, NémetországEredmény
10:00MSV Duisburg (U19) - Bayer Leverkusen (U19)1:0 (0:0)
10:00MSV Duisburg (U19) - Bayer Leverkusen (U19)1:0 (0:0)
13:001. FC Köln (U19) - SC Paderborn 07 (U19)4:0 (3:0)
13:001. FC Köln (U19) - SC Paderborn 07 (U19)4:0 (3:0)
  A-League, AusztráliaEredmény
8:50Adelaide United - Western Sydney Wanderers1:3 (1:1)
8:50Adelaide United - Western Sydney Wanderers1:3 (1:1)
11:00Perth Glory - Brisbane Roar4:0 (3:0)
11:00Perth Glory - Brisbane Roar4:0 (3:0)
  Apertura, UruguayEredmény
20:00Juventud de las Piedras - Fenix1:2 (1:1)
20:00Liverpool FC Montevideo - Nacional1:1 (1:0)
20:00Rampla Juniors - Progreso3:4 (1:3)
20:00Juventud de las Piedras - Fenix1:2 (1:1)
22:30Montevideo Wanderers - River Plate Montevideo1:1 (1:0)
22:30Montevideo Wanderers - River Plate Montevideo1:1 (1:0)
Nincs fogadás kiválasztva.
Egy fogadás kiválasztásához kattintson az eredményre.
  •  

Élő naptár

Fogadjon most élőben, a nap 24 órájában, a hét minden napján!

Fogadjon most Élőben!

Cookie-kat és harmadik féltől származó cookie-kat használunk, hogy javítsuk szolgáltatásainkat, elemezzük és személyre szabjuk az Ön beállításait és hirdetéseket mutassunk az Ön számára. Amennyiben folytatja a navigációt, úgy tekintjük, hogy Ön elfogadja használatukat. A beállítások módosításához és további információkért menjen a Cookie Irányelvek oldalra.

Az ElectraWorks Limited, a weboldal szolgáltatója rendelkezik a gibraltári kormány engedélyével, működését pedig a Gibraltári Szerencsejáték-felügyelet szabályozza a 2005-ös Szerencsejáték-törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited fix nyereményszorzójú szerencsejátékokra érvényes engedéllyel (engedélyszám: 051) és kaszinó engedéllyel (engedélyszám: 50) is rendelkezik az internetes szerencsejáték-szolgáltatásra vonatkozóan.

Ezen felül az ElectraWorks Limited licenszét a Brit Szerencsejáték-bizottság adta ki a 2014-es Szerencsejáték (Licensz és Hirdetési) törvény értelmében. Az ElectraWorks Limited rendelkezik a No. 000-039011-R-319371-004-as számú engedéllyel (engedély kiadásának időpontja) internetes szerencsejáték-szolgáltatás üzemeltetésére Nagy-Britannia területén.

Ha szeretne egy bármikor elérhető, közvetlen kapcsolatot a Sportingbet oldalhoz, kattintson ide.